
Набір для зберігання продуктів Haus Roland хлібниця з баночками для сипучих продуктів 4 штуки з бамбука білий
3 869 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP33534
Бамбукова хлібниця з баночками для зберігання сипучих продуктів 2 шт по 1 літру + щипці кухонні набір
Наша продукція стане кращим вибором для тих, хто:
Цінує високу якість та доступні ціни;
Шукає надійність та зручність у повсякденному використанні;
Любить комфорт, практичність та зручність у всьому;
Цінує стиль, елегантність та сучасні технології.
Ознайомитися з модельним рядом Ви можете натиснувши на кнопку


Такий набір чудово "впишеться" у більшість кухонних інтер'єрів і стане практичним подарунком для будь-якої господині.
Матеріал: нержавіюча сталь
Розміри хлібниці: 35,5 * 24 * 18 см
Висота банок: 12,5 см
Об'єм банок: 1 л
Кількість у наборі 4
Працюємо напряму з виробником, без посередників, тому ми можемо надати Вам НИЗЬКУ ціну!
100% Перевірка кожної одиниці товару перед відправкою!
Швидка доставка по Україні!
Лояльність до кожного клієнта!
Низька і головне ДОСТУПНА ціна для Кожного!

Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами. Будь ласка, уточнюйте важливу інформацію для Вас у менеджера до відправлення Вашого замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Банка |
| Матеріал | Бамбук |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Довжина | 35.5 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 18 мм |
| Виробник | Yiwu |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал кришки | Неіржавка сталь |
| Гарантія | 14 днів |
| Вентиляційні отвори | Немає |
- Ціна: 3 869 ₴







