
Порцелянова супниця з кришкою і ручками на 1 літр керамічна бульйонниця в скандинавському стилі Ø 15 см біла
659 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP1049
Супниця з кришкою та ручками на 1 літр керамічна біла бульйонниця Ø 15 см
Наша продукція стане кращим вибором для тих, хто:
Цінує високу якість та доступні ціни;
Шукає надійність та зручність у повсякденному використанні;
Любить комфорт, практичність та зручність у всьому;
Цінує стиль, елегантність та сучасні технології.
Ознайомитися з модельним рядом Ви можете натиснувши на кнопку


Зручна форма та оптимальний об'єм 1 л роблять цю супницю ідеальною для подачі перших страв для невеликої сім'ї. Порцелянова поверхня легко очищається, що забезпечує простоту у догляді та збереження бездоганного вигляду супниці протягом довгих років.
Матеріал: Порцеляна
Висота супниці без кришки: 8.5 см
Висота супниці з кришкою: 13 см
Діаметр: 15 см
Об'єм: 1 л
Розміри: 18*14.65*8.5 см
Вага: 0.860 г
Колір Білий
Працюємо напряму з виробником, без посередників, тому ми можемо надати Вам НИЗЬКУ ціну!
100% Перевірка кожної одиниці товару перед відправкою!
Швидка доставка по Україні!
Лояльність до кожного клієнта!
Низька і головне ДОСТУПНА ціна для Кожного!

Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами. Будь ласка, уточнюйте важливу інформацію для Вас у менеджера до відправлення Вашого замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Виробник | Yiwu |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 146 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об `єм | 1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Висота з кришкою | 13 |
| Зберігання у холодильнику | Да |
| Наявність половника | Немає |
| Висота без кришки | 85 |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
- Ціна: 659 ₴




