
Набір каструль з кришками і товстим дном Haus Roland з нержавіючої сталі 6,1/3,9/2,8/2,1 л, чорний
4 919 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP33523
Набір каструль з нержавіючої сталі з товстим дном 4 штуки з кришками та ручками
Наша продукція стане кращим вибором для тих, хто:
Цінує високу якість та доступні ціни;
Шукає надійність та зручність у повсякденному використанні;
Любить комфорт, практичність та зручність у всьому;
Цінує стиль, елегантність та сучасні технології.
Ознайомитися з модельним рядом Ви можете натиснувши на кнопку


Цей набір каструль Haus Roland не тільки функціональний, але й стильний, що робить його чудовим доповненням до вашої кухні. Він задовольнить всі ваші кулінарні потреби, дозволяючи створювати смачні страви без зайвих зусиль. Висока якість матеріалів та продуманий дизайн гарантують тривалий термін служби, перетворюючи приготування їжі на справжнє задоволення.
Каструля на 2.1 літра
- діаметр 16 см;
- висота каструлі без кришки 11 см;
- висота каструлі з кришкою 16 см.
Каструля на 2.8 літра
- діаметр 18 см;
- висота каструлі без кришки 12 см;
- висота каструлі з кришкою 17 см.
Каструля на 3.9 літра
- діаметр 20 см;
- висота каструлі без кришки 18 см;
- висота каструлі з кришкою 19 см.
Каструля на 6.1 літр
- діаметр 24 см;
- висота каструлі без кришки 14 см;
- висота каструлі з кришкою 19 см.
Матеріал посуду Нержавіюча сталь
Об'єм каструлі 2.1/2.8/3.9/6.1 см
Висота каструлі без кришки 11/12/14/18 см
Висота каструлі з кришкою 16/17/19/22 см
Діаметр 16/18/20/24 см
Матеріал кришки Скло
Колір Чорний
Вага 5 кг
Кількість у наборі 4
Працюємо напряму з виробником, без посередників, тому ми можемо надати Вам НИЗЬКУ ціну!
100% Перевірка кожної одиниці товару перед відправкою!
Швидка доставка по Україні!
Лояльність до кожного клієнта!
Низька і головне ДОСТУПНА ціна для Кожного!

Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами. Будь ласка, уточнюйте важливу інформацію для Вас у менеджера до відправлення Вашого замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Висота каструлі без кришки | 14 см |
| Висота каструлі з кришкою | 19 см |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Тип плити | Електрична, Газова, Індукційна, Склокерамічна |
| Виробник | Haus |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Подарункове паковання | Ні |
| Стан | Нове |
| Кришка | жароміцне скло |
| Кількість предметів у наборі | 4 |
| Гарантія | 14 днів |
- Ціна: 4 919 ₴









