
Блендер стаціонарний SOKANY SK-187 800 Вт із трьома чашами 0,5/1/1,5 л для коктейлів і смузі та кавомолкою
4 139 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-187
Блендер з чашею 1.5 літра для коктейлів та смузі портативний 2 режими швидкості з кавомолкою 800 Вт Sokany
Наша продукція стане кращим вибором для тих, хто:
Цінує високу якість та доступні ціни;
Шукає надійність та зручність у повсякденному використанні;
Любить комфорт, практичність та зручність у всьому;
Цінує стиль, елегантність та сучасні технології.
Ознайомитися з модельним рядом Ви можете натиснувши на кнопку


- основна чаша об'ємом 1,5 літра підійде для подрібнення м'яса та овочів, приготування смузі, пюре та соусів;
- чаша об'ємом 1 літр ідеальна для твердих та заморожених продуктів, змішування різних інгредієнтів для страв, приготування сорбетів та ін;
- млинок об'ємом 0,5 літра допоможе подрібнити каву та спеції, горіхи та сипучі інгредієнти.
Блендер має 2 швидкості, чаші виготовлені з харчової нержавіючої сталі, для зручності використання ручка оснащена покриттям, що не ковзає, а нижня частина пристрою - прогумованими ніжками.
Потужність: 1000 Вт
Об'єм: 1,5/1/0,5 л
Матеріал ножів: нержавіюча сталь
Матеріал чаші: нержавіюча сталь
Розміри: 15*15*40 см
Вага: 2,6 кг
Працюємо напряму з виробником, без посередників, тому ми можемо надати Вам НИЗЬКУ ціну!
100% Перевірка кожної одиниці товару перед відправкою!
Швидка доставка по Україні!
Лояльність до кожного клієнта!
Низька і головне ДОСТУПНА ціна для Кожного!

Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами. Будь ласка, уточнюйте важливу інформацію для Вас у менеджера до відправлення Вашого замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.95 м |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність споживання | 1000 |
- Ціна: 4 139 ₴










