
Блендер подрібнювач 2 в 1 на 3 і 0.5 л з 2 режимами швидкості Sokany SK-YM-7032 800 Вт багатофункціональна м'ясорубка чопер білий
2 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: SKYM7032W
Блендер чоппер подрібнювач Sokany багатофункціональний блендер
Наша продукція стане кращим вибором для тих, хто:
Цінує високу якість та доступні ціни;
Шукає надійність та зручність у повсякденному використанні;
Любить комфорт, практичність та зручність у всьому;
Цінує стиль, елегантність та сучасні технології.
Ознайомитися з модельним рядом Ви можете натиснувши на кнопку



Ця модель стане чудовим вибором для тих, хто цінує компактність, функціональність та доступність. Sokany SK-YM-7032 допоможе вам швидко та легко приготувати салати, фарш, соуси та інші страви.
Споживана потужність 800 Вт
Тип управління Механічне
Тип блендера Портативний
Матеріал лез Нержавіюча сталь
Кількість швидкостей: 2
Об'єм чаші: 3 л
Об'єм подрібнювача: 0,5 л
Матеріал чаші: скло
Кількість лез: 4
Розмір чопера: 26*18 см
Розмір подрібнювача: 22*10 см
Вага: 2,4 кг
Працюємо напряму з виробником, без посередників, тому ми можемо надати Вам НИЗЬКУ ціну!
100% Перевірка кожної одиниці товару перед відправкою!
Швидка доставка по Україні!
Лояльність до кожного клієнта!
Низька і головне ДОСТУПНА ціна для Кожного!

Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами. Будь ласка, уточнюйте важливу інформацію для Вас у менеджера до відправлення Вашого замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Матеріал чаші | Стекло |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Побутове |
| Тип прибора | Універсальний подрібнювач |
| Об'єм чаші | 3 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Захист від перегрівання | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність споживання | 800 Вт |
- Ціна: 2 499 ₴











