
Стаціонарний блендер з 2-літровою чашею Sokany SK-03024 8000 Вт. зі звукоізоляцією сталь
13 479 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-03024
Блендер стаціонарний Sokany SK-03024 з чашею 2 л
Наша продукція стане кращим вибором для тих, хто:
Цінує високу якість та доступні ціни;
Шукає надійність та зручність у повсякденному використанні;
Любить комфорт, практичність та зручність у всьому;
Цінує стиль, елегантність та сучасні технології.
Ознайомитися з модельним рядом Ви можете натиснувши на кнопку


Цей блендер ідеально підходить як для професійної кухні, так і для домашнього використання. Він допоможе швидко і легко приготувати різноманітні страви, задовольняючи потреби навіть найвибагливіших кулінарів. Його потужність і якісні матеріали гарантують тривалу роботу без збоїв.
Потужність: 8000 Вт
Об'єм чаші: 2 літри
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь і пластик
Професійний клас
Зручна для очищення чаша
Кількість швидкостей 3
Гарантійний термін 3 міс
Працюємо напряму з виробником, без посередників, тому ми можемо надати Вам НИЗЬКУ ціну!
100% Перевірка кожної одиниці товару перед відправкою!
Швидка доставка по Україні!
Лояльність до кожного клієнта!
Низька і головне ДОСТУПНА ціна для Кожного!

Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами. Будь ласка, уточнюйте важливу інформацію для Вас у менеджера до відправлення Вашого замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 13 479 ₴











