
Стаціонарний блендер із 2-літровою чашею для смузі та коктейлів Sokany SK-03037 6000 Вт. чорний
8 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-03037
Блендер стаціонарний Sokany SK-03037 з чашею 2 л
Наша продукція стане кращим вибором для тих, хто:
Цінує високу якість та доступні ціни;
Шукає надійність та зручність у повсякденному використанні;
Любить комфорт, практичність та зручність у всьому;
Цінує стиль, елегантність та сучасні технології.
Ознайомитися з модельним рядом Ви можете натиснувши на кнопку


Блендер Sokany SK-03037 підходить як для домашнього використання, так і для професійних кухонь. Його висока потужність і містка чаша дозволяють ефективно обробляти великі об'єми продуктів, що особливо корисно для закладів громадського харчування або для тих, хто любить готувати у великих кількостях.
Тип: блендер стаціонарний
Модель: Sokany SK-03037
Об'єм чаші: 2 літри
Колір: чорний
Потужність: 6000 Вт
Кількість режимів швидкості: 3
Призначення: професійний, багатофункціональний
Гарантійний термін 6 міс
Працюємо напряму з виробником, без посередників, тому ми можемо надати Вам НИЗЬКУ ціну!
100% Перевірка кожної одиниці товару перед відправкою!
Швидка доставка по Україні!
Лояльність до кожного клієнта!
Низька і головне ДОСТУПНА ціна для Кожного!

Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами. Будь ласка, уточнюйте важливу інформацію для Вас у менеджера до відправлення Вашого замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 2 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 399 ₴











