
Блендер з чашею об'ємом 1,5 л і кавомолкою Sokany SK-03030 500 Вт 2-швидкісний бірюзовий
2 309 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-03030
Блендер з чашею об'ємом 1,5 л та кавомолкою 500 Вт
Наша продукція стане кращим вибором для тих, хто:
Цінує високу якість та доступні ціни;
Шукає надійність та зручність у повсякденному використанні;
Любить комфорт, практичність та зручність у всьому;
Цінує стиль, елегантність та сучасні технології.
Ознайомитися з модельним рядом Ви можете натиснувши на кнопку


Основні характеристики, які виділяються в цій моделі — це простота використання та універсальність. Цей блендер підходить як для новачків, так і для професіоналів, забезпечуючи швидке та ефективне змішування.
Потужність: 500 Вт
Об'єм чаші: 1,5 літра
Додаткова функція: Кавомолка
Режими швидкості: 2
Колір: Бірюзовий
Матеріал корпусу Пластик
Гарантійний термін 3 міс
Працюємо напряму з виробником, без посередників, тому ми можемо надати Вам НИЗЬКУ ціну!
100% Перевірка кожної одиниці товару перед відправкою!
Швидка доставка по Україні!
Лояльність до кожного клієнта!
Низька і головне ДОСТУПНА ціна для Кожного!

Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами. Будь ласка, уточнюйте важливу інформацію для Вас у менеджера до відправлення Вашого замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Бірюзовий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Міні-млинок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінідрібна | Так |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 309 ₴











