
Ручний занурювальний універсальний блендер з мірним стаканом Sokany SK-1726 300 Вт Smoothie Maker помаранчевий
1 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-1726O
Ручний занурювальний блендер Sokany універсальний 300 Вт Smoothie Maker
Наша продукція стане кращим вибором для тих, хто:
Цінує високу якість та доступні ціни;
Шукає надійність та зручність у повсякденному використанні;
Любить комфорт, практичність та зручність у всьому;
Цінує стиль, елегантність та сучасні технології.
Ознайомитися з модельним рядом Ви можете натиснувши на кнопку


Завдяки своїй потужності 300 Вт Sokany SK-1722 може впоратися з будь-якими завданнями. Він ідеально підходить для приготування пюре, супів, соусів, коктейлів, смузі та інших страв.
Тип: занурювальний
Потужність: 300 Вт
Об'єм склянки: 600 мл
Напруга: 220-240 В
Частота: 50/60 Гц
Матеріал насадок: нержавіюча сталь
Матеріал корпусу: пластик
Гарантійний термін 3 міс
Кількість швидкостей 2
Працюємо напряму з виробником, без посередників, тому ми можемо надати Вам НИЗЬКУ ціну!
100% Перевірка кожної одиниці товару перед відправкою!
Швидка доставка по Україні!
Лояльність до кожного клієнта!
Низька і головне ДОСТУПНА ціна для Кожного!

Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами. Будь ласка, уточнюйте важливу інформацію для Вас у менеджера до відправлення Вашого замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Помаранчевий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Місткість мірної склянки | 600 |
- Ціна: 1 049 ₴







