Набір каструль MGC алюмінієвих 2,5/4/5/7/9 л з мармуровим покриттям, чорний
Наша продукція стане кращим вибором для тих, хто:
Цінує високу якість та доступні ціни;
Шукає надійність та зручність у повсякденному використанні;
Любить комфорт, практичність та зручність у всьому;
Цінує стиль, елегантність та сучасні технології.
Ознайомитися з модельним рядом Ви можете натиснувши на кнопку


Перед першим застосуванням вимити каструлю в теплій воді з м'яким миючим засобом і губкою, і висушити.
Для миття після використання не слід застосовувати жорсткі мочалки, скребки, абразивні та агресивні речовини. Для видалення частинок їжі, що пригоріли, і нагару слід замочити каструлю в теплій воді. Приступати до миття слід лише після її остигання.
Мити каструлю в посудомийці рекомендується на щадному режимі.
Під час приготування категорично не рекомендується використовувати металеві лопатки та ложки, щоб уникнути появи подряпин, які можуть спричинити втрату антипригарних властивостей.
Не слід піддавати каструлю перепадам температур. Щоб уникнути появи мікротріщин, не варто ставити посуд із холодильника на гарячу плиту, поміщати у розігріту ємність холодні інгредієнти тощо.
Матеріал: алюміній
Матеріал кришки: загартоване скло
Тип дна: композитне багатошарове
Висота стінок: 9/11,5/12,5/14/14,5 см
Товщина стінок: 5 мм
Товщина дна: 5 мм
Підходить для газових, індукційних та електричних плит.
Вага: 10 кг
Висота з кришкою: 14/16.5/17.5/19/19.5 см
Колір: Чорний
Об'єм каструлі: 2.5/4/5/7/9 л
Діаметр каструлі: 20/24/28/30/32 см
Працюємо напряму з виробником, без посередників, тому ми можемо надати Вам НИЗЬКУ ціну!
100% Перевірка кожної одиниці товару перед відправкою!
Швидка доставка по Україні!
Лояльність до кожного клієнта!
Низька і головне ДОСТУПНА ціна для Кожного!

Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами. Будь ласка, уточнюйте важливу інформацію для Вас у менеджера до відправлення Вашого замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип плити | Електрична, Індукційна, Газова |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Тип | Каструля |
| Ручка | Бакеліт |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Використання в духовці | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Потовщене дно | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Стан | Нове |
| Кришка | жароміцне скло |
| Спосіб кріплення ручок | Літі (суцільноліті) |
| Діаметр каструлі | 20/24/28/30/32 см |
| Діаметр під кришку | 20/24/28/30/32 см |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінок посуду | 5 мм |
| Антипригарне покриття | Да |
- Ціна: 9 639 ₴








