
Ручний Блендер занурювальний Sokany HB-748 700 Вт Портативний ручний блендер із двома режимами швидкості турбо режим
1 139 ₴
- Готово до відправки
- Код: HB-748
Блендер ручний занурювальний полегшений 700 Вт 15 режимів швидкості турбо режим Sokany HB-748
Наша продукція стане кращим вибором для тих, хто:
Цінує високу якість та доступні ціни;
Шукає надійність та зручність у повсякденному використанні;
Любить комфорт, практичність та зручність у всьому;
Цінує стиль, елегантність та сучасні технології.
Ознайомитися з модельним рядом Ви можете натиснувши на кнопку



Блендер Sokany HB-748 виготовлений з високоякісних матеріалів. Блендер легко чистити: всі насадки можна мити в посудомийній машині.
Потужність: 700 Вт
Напруга: 220-240 В
Частота: 50/60 Гц
Матеріал лез: Нержавіюча сталь
Додаткові функції: Турбо-режим
Тип блендера Занурювальний
Тип керування Механічне
Плавне регулювання швидкості
Кількість режимів швидкості 2
Матеріал занурювальної частини Нержавіюча сталь
Колка льоду
Працюємо напряму з виробником, без посередників, тому ми можемо надати Вам НИЗЬКУ ціну!
100% Перевірка кожної одиниці товару перед відправкою!
Швидка доставка по Україні!
Лояльність до кожного клієнта!
Низька і головне ДОСТУПНА ціна для Кожного!

Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами. Будь ласка, уточнюйте важливу інформацію для Вас у менеджера до відправлення Вашого замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Імпульсний режим | Ні |
| Режим Турбо | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Бездротова технологія | Ні |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0.85 м |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Вага | 0.8 кг |
- Ціна: 1 139 ₴











