
Занурювальний ручний блендер SOKANY SM-5011 600 Вт червоний
1 119 ₴
- Готово до відправки
- Код: SM-5011
Ручний блендер занурювальний
Наша продукція стане кращим вибором для тих, хто:
Цінує високу якість та доступні ціни;
Шукає надійність та зручність у повсякденному використанні;
Любить комфорт, практичність та зручність у всьому;
Цінує стиль, елегантність та сучасні технології.
Ознайомитися з модельним рядом Ви можете натиснувши на кнопку


Тип: занурювальний
Потужність: 600 Вт
Кількість швидкостей: 2
Розміри: 37*6 см
Матеріал ноги: нержавіюча сталь
Матеріал корпусу: пластик
Гарантійний термін 3 міс
Кількість насадок 1
Тип блендера Занурювальний
Колір Червоний
Працюємо напряму з виробником, без посередників, тому ми можемо надати Вам НИЗЬКУ ціну!
100% Перевірка кожної одиниці товару перед відправкою!
Швидка доставка по Україні!
Лояльність до кожного клієнта!
Низька і головне ДОСТУПНА ціна для Кожного!

Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами. Будь ласка, уточнюйте важливу інформацію для Вас у менеджера до відправлення Вашого замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Імпульсний режим | Ні |
| Режим Турбо | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Бездротова технологія | Ні |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Вага | 0.78 кг |
- Ціна: 1 119 ₴










