
Ручний відпарювач 1500 Вт парогенератор парова праска для тканини Sokany SK-12003
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-12003
+380 (93) 423-83-89
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відпарювач Sokany - це потужний паропраска, призначений для ефективного вертикального відпарювання одягу і штор. Завдяки швидкому розігріванню, пристрій готовий до використання всього за 15 секунд, що робить процес відпарювання швидким і зручним. > Основні характеристики: розмір 6.5х12.5х28.5 см; потужність 1500 Вт; об'єм резервуара для води 260 мл; відпарювач розігрівається всього за 15 сек; відпарювання будь-яких тканин; паровий удар; LED дисплей; довжина шнура 1.8 м. Паровий випрямляч призначений для відпарювання різних видів тканин, включаючи бавовну, шерсть, шовк, волокна та інші. Натискання кнопки подачі пари створює потужний струмінь пари для більш ефективного відпарювання. Інформативний LED дисплей полегшує керування пристроєм, надаючи інформацію про поточний стан та режими роботи, а довгий шнур забезпечить свободу руху в процесі використання відпарювача. Парогенератор Sokany - це зручний та ефективний пристрій для швидкого та якісного відпарювання вашого одягу та штор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Час безперервної роботи без доливання води | 6 хв |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Час нагріву до утворення пари | 0.15 хв |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.26 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Матеріал парового прасування | нержавіюча сталь |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Вага | 2 кг |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 міс міс |
| Гарантія | 3 міс |
| Кнопка увімкн./вимк. | Да |
| Паркування | вертикальна |
| Протикапельна система | Да |
| Регулювання сили пари | Да |
| Щітка для видалення пилу та ворсинок | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴






